Богослужіння відбуваються кожної неділі о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 8 (096) 756 77 93
  • Українська
  • Русский

ПРО НАС

Ми – це група християн, братів і сестер, які повністю розділяють місію, бачення і чотири стовпи Біблійної церкви ВЕРТИКАЛЬ. У нас різні історії покаяння, різний досвід зростання з Богом, різні служіння, дари і здібності, однак, зараз ми поділяємо одне покликання: послужити Богові в створенні нової помісної церкви у м.Києві. Це – церква вертикального спрямування, яка прославляє Бога, служить Йому та приносить багато плоду. Вже зараз ми мріємо про те, що коли-небудь, з Божої ласки, наша церква буде збільшуватися і відкривати нові церкви.

Пастор церкви – Олександр Тарасов – має більш ніж 18-річний досвід пасторського служіння в помісній церкві і 24-річний досвід розвитку учнівства, проведення і множення малих груп. Багато років він також служив в національній лідерської команди Проекту «Різдвяне дитя» міжнародної організації «Сумка Самарянина», входив до секретаріату Всеукраїнської ради євангельських протестантських церков України. Пастор Тарасов має ступінь магістра в сфері теології і біблійного навчання, а також ступінь магістра в сфері державного управління. Чоловік однієї благочестивої дружини, батько двох чудових дітей.

РІЧНИЙ ЗВІТ

У березні 2020 року церква «Вертикаль» відсвяткувала свою другу річницю. Вдячні Богу за Його щедрі благословіння для нашої церкви і славимо Його святе ім’я! Дізнайтеся більше з нашого річного звіту.