Богослужіння відбуваються кожної неділі о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Полярна, 8 (096) 756 77 93
  • Українська
  • Русский

ХТО ТАКИЙ УЧЕНЬ ІСУСА ХРИСТА?

Останнім дорученням Ісуса апостолам – і нам, як їх спадкоємцям – стало так зване Велике доручення: зробити учнями всі народи (Від Матвія 28: 18-20). Це доручення лежить в основі місії церкви «Вертикаль».

Про учнівство говорять багато, однак, що на практиці означає бути учнем Ісуса Христа? Ми переконані: УЧЕНЬ – ЦЕ ТОЙ, ХТО ПОКЛОНЯЄТЬСЯ ХРИСТУ, ХОДИТЬ З ХРИСТОМ І СЛУЖИТЬ ДЛЯ ХРИСТА.

Шлях справжнього учнівства – це близьке і постійне наслідування життя Ісуса Христа. Учні, що зростають, проходять через неперервний процес освячення. Вони все більше і більше стають схожими на нашого Господа. І коли ми свідомо прагнемо прославити Бога через поклоніння Христу, ходіння з Христом і служіння Христу, ми не зможемо не стати «зрілим у Христі» (Колосян 1:28), виростаючи глибше в наших відносинах з Богом і наших взаєминах з іншими людьми.

Учнівство – це спільна праця в служінні один одному. Ми віримо, що не один пастор або група пасторів повинні нести повну відповідальність за турботу про всю спільноту. Це відповідальність усіх учнів, використовуючи дані їм Богом духовні дари, забезпечувати взаємне служіння і бачити один одного, в контексті живої і сильної помісної церкви (Ефесяни 4: 11-12).

Як це реалізується на практиці? Найбільш ефективно це відбувається через наші малі групи. Ми хочемо, щоб кожен член церкви «Вертикаль» брав участь в малій групі. Це зустрічі, на яких ми на регулярно досліджуємо Святе Письмо, ділимося своїм життям і молимося разом.