На період карантину дивіться проповіді на нашому YouTube каналі (096) 756 77 93
  • Українська
  • Русский

НАША МІСІЯ

ХТО МИ?

Біблійна Церква ВЕРТИКАЛЬ – це нова церква в місті Києві, створена з місією: прославити Бога, зрощуючи учнів Ісуса Христа. Ми прагнемо, щоб загублені люди ставали врятованими, врятовані – зрілими, а зрілі – помножувалися, щоб прославити Бога.

Приходьте на недільне богослужіння, щоб дізнатися більше. Запрошуємо вас стати частиною того, що Бог робить через церкву ВЕРТИКАЛЬ!


НАША МІСІЯ

Наша місія – ПРОСЛАВИТИ БОГА ЧЕРЕЗ ВИКОНАННЯ ВЕЛИКОГО ДОРУЧЕННЯ (Матвія 28: 18-20). Ми виконуємо доручення, коли зростають нові учні Ісуса Христа. Ми прославляємо Бога, коли виконуємо Його Слово, нас стає більше, ми приносимо багато плоду і являємо Його присутність в цьому світі (2 Тимофія 2: 2, Іоанна 15: 8, 1 Коринтян 10:31).

Послух цієї місії – фундамент кожного служіння нашої церкви. Починаючи від дитячого служіння, зустрічей малих груп і до недільного поклоніння, наша головна мета – зрощувати справжніх учнів Христа, які прямують за Ним. На цьому шляху вони поклоняються Ісусові, щодня ходять з Ним і служать для Нього.


ЧОТИРИ СТОВПИ НАШОЇ ЦЕРКВИ

Виконуючи місію, ми спираємося на чотири основних Божих веління:

БЕЗЗАПЕРЕЧНО ПРОГОЛОШУВАТИ АВТОРИТЕТ СЛОВА БОЖОГО – БІБЛІЇ
«Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою» (2 Тимофію 4:2)

ЗВЕЛИЧУВАТИ ІМ’Я ІСУСА В ПОКЛОНІННІ
«Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись». (від Івана 4:24)

ТВЕРДО ВІРИТИ В СИЛУ МОЛИТВИ
«Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих…» (До Ефесян 6:18)

СМІЛИВО ПОШИРЮВАТИ ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРИСТА
«…і за мене, щоб дане було мені слово відкрити уста свої, і зо сміливістю провіщати таємницю Євангелії, для якої посол я в кайданах, щоб сміливо про неї звіщати, як належить мені» (До Ефесян 6:19,20)